пн, 01 бер. | Наш вебсайт і Zoom

Здорова безпека

Практикум з дитячої безпеки розрахлваний.
Registration is Closed
Здорова безпека

Час та місце

01 бер., 12:00 GMT+2
Наш вебсайт і Zoom

Про захід

Загальна тривалість 7 тижнів по 3-4 години на тиждень

Програма розроблена для ознайомлення з найкращими світовими практиками з дитячої безпеки та набуття навичок щодо їх ефективного застосування в буденному житті.

Перші 3 тижні побудовані у форматі лекторію. Кожен тиждень на сайті надається інформація з доповненнями у вигляді статей та відео по конкретній темі. Для покращення та контролю за засвоєнням кожен тиждень відбуваються 1 групова Zoom-консультація, на котрій є змога ставити питання та отримувати роз'яснення щодо визначеної теми.

  1. Тиждень лекторію присвячений Інформаційній гігієні. Надано матеріали щодо ефективного збору, обробки та аналізу вхідної інформації. Окремо висвітлено тему безпеки вихідної інформації, котра транслюється батьками як у зовнішній світ, так і дитині безпосередньо.
  2. Тиждень лекторію присвячений Безпеці в приміщеннях. В наданій відеолекції розбираються питання з облаштування ліжечка та місця для сповивання, ідентифікації та мінімізації загроз від ураження струмом, високих температур, висоти, отруйних речовин, тощо. Надаються матеріали щодо самостійного проведення первинних інспекцій та оцінювання загроз, постер з рекомендаціями для ефективного виклику швидкої допомоги, відео інструкції з домедичної допомоги.
  3. Тиждень лекторію присвячений Безпеці в подорожах. Відеолекція розроблена для висвітлення питань з вибору та правильної експлуатації автокрісел, також надаються рекомендації щодо вибору візочка, слінгів чи слінгорюкзаків, подорожей містом в громадському транспорті та подорожах на дальні відстані. Додатково надано матеріали щодо медичної допомоги у відпустці, безпеці на воді чи в горах.

4 тиждень проводиться у форматі менторингу, де на прикладі теми Безпека харчування роз'яснюється базові принципи роботи з ризиками та загрозами, розбирається послідовність збору інформації та вибору експертів, проведення оцінки ризиків та загроз та підбір відповідних реакцій на них. Так само для збільшення ефективності проводиться 1 групова Zoom-консультнція.

5-7 тижні присвячені практичній самостійній роботі, однак раз на тиждень під час групових Zoom-консультацій розбираються результати самостійної роботи, надаються відповіді на питання та рекомендації.

Доступ до матеріалів практикуму залишаються відкритим безстроково, однак групові Zoom-консультації по матеріалах проекту по завершенню не проводитимуться.

Registration is Closed

Поділитися