Профіль

Дата приєднання: 29 бер. 2021

Про себе
Клініка Верде - це інноваційна клініка з повним переліком послуг для дітей та їх батьків. Наша клініка - це новітнє обладнання, кращі дитячі лікарі Києва та освітні програми для батьків. Ми віримо, що наші інновації стануть нормою для всіх свідомих батьків: здорова дитина - щастя в сім’ї. Від імені всієї своєї команди, дякую, що надихаєте нас бути кращими і зробити неможливе можливим для всіх дітей України.

Іванова Наталія Ігорівна, СЕО

 

Наші переваги

1. Сучасне безпечне обладнання, європейські протоколи роботи 2. Більше 30 спеціальностей дитячих лікарів – досвідчених, компетентних. 3. Можливість отримати консультацію фахівця з-за кордону. 4. Актуальні освітні програми для батьків.

 

Місія клініки

Наша місія – допомагати дітям і їх батькам бути здоровими та щасливими. Тому ми не просто ефективно лікуємо своїх пацієнтів. Ми допомагаємо батькам зберегти та примножити капітал здоров'я своїх дітей. Ми несемо батькам найактуальніші знання – в поєднанні з високотехнологічними методиками доказової медицини, професіоналізмом персоналу і щирою турботою. Інвестиції в профілактику- пріоритет трансформації медицини сьогодні!

Сподіваємося, наші інновації стануть нормою для всіх свідомих батьків. Здорова дитина – щастя сім'ї.

 

Безпека

 • Весь процес діагностики, лікування та профілактики хвороб в нашій клініці базується виключно на засадах доказової медицини, у відповідності до міжнародних протоколів.

 • Діагностичне обладнання, що використовується в клініці, представлено апаратами експертного рівня, з найвищим рівнем безпеки.

 • Рентгенографічна система, що встановлена в клініці, є сучасним цифровим апаратом, який дозволяє отримувати високоякісні знімки з мінімальним променевим навантаженням.

 • Для створення комфортного та безпечного середовища, клініка обладнана сучасною системою вентиляції, а також зволожувачами та очищувачами повітря.

 • З метою запобігання зараження здорових дітей, що приходять для профілактичних оглядів, клініка має окремий вхід та окремі кабінети для огляду пацієнтів з ознаками інфекційних захворювань.

 • Весь персонал клініки володіє навичками серцево-легеневої реанімації, що засвідчується міжнародними сертифікатами, а також в клініці наявний автоматичний дефібрилятор.


Якість

 • Наші лікарі є висококваліфікованими спеціалістами в своїй галузі, постійно вдосконалюють свої знання шляхом участі в міжнародних конференціях (як спікери в тому числі), тренінгах, майстер-класах, для того, щоб ви були впевнені в якості нашої допомоги.

 • Ми робимо все можливе, щоб ви відчували нашу турботу та піклування, як тільки ви потрапили в нашу клініку.

 • В складних випадках ми практикуємо мультидисциплінарний підхід з залученням спеціалістів різних галузей для максимально швидкої постановки діагнозу та призначення адекватного лікування.

 • Ми використовуємо новітні технології та обладнання, щоб зробити процес діагностики та лікування більш точним, комфортнішим та якіснішим.

 • Ми мінімізуємо стрес при виконанні медичних маніпуляцій – проводимо все безболісно з елементами гри.


https://verde.com.ua/