top of page

Безпека в подоражах

3 Тиждень

В завданнях минулого тижня ми трохи говорили про подорожі, а цього тижня ми будемо  її розвивати. Першою, і напевне найістотнішою з подорожей є перше прибуття додому. Ця подія святкується і до неї готуються навіть родичі та друзі. Однак для новоспечених батьків це стає лише початком і ще дуже багато речей будуть відбуватися вперше. Так подорожами зі стратегічним плануванням можуть стати прогулянка в найближчому парку, а регулярний візит до лікаря. може нагадувати підготовку до піврічної експедиції в незвідані краї. Комусь можуть легко даватися переміщення містом, однак планування першої відпустки викликатиме паніку, а в когось буде зовсім навпаки. Не залежно від того де Ви живете й які звички у Вашої родини, щотижневі бранчі в центрі міста в ресторані або щомісячні «вилазки» на природу з наметами, всі ці звичні речі будуть сприйматись по-новому. На фоні всієї цієї новизни, відповідальності та емоційності, з межами уваги можуть залишитися доволі важливі речі, як стосунки всередині пари, внутрішній стан та самоусвідомлення новоспеченої мами або поки неусвідомлені небезпеки та загрози. В наступному відео ми розповідаємо про те, на що варто звернути увагу при перевезенні дитини.

jp-valery-345C6j2jaKA-unsplash.jpg

Відео мовою оригіналу (українська мова)
31 хвилина

Іншими мовами матеріал не доступний

Цього року ми облаштували декілька точок допомоги та перевірки зі встановлення автокрісел і все одно бачимо наскільки актуальним є дане питання для більшості батьків. Доволі часто, всаджуючи дитину в автокрісло, батьки замислюються чи все вони правильно закріпили, та чи дійсно дитина в безпеці. На наступному відео ми разом з CARBro detailing studio показуємо як правильно встановлювати автокрісла з системами LATCH та ISOFIX.

Відео мовою оригіналу (українська мова)
9 хвилин

Іншими мовами матеріал не доступний

Інформація про спікера

Для того, щоб Ви могли швидко впевнитися, що все зробили правильно і що Ваше автокрісло відповідає вазі та зросту дитини (ВАЖЛИВО! автокрісло міняється за віком, а замінюється залежно від ваги та зросту дитини). МИ пропонуємо Вам надрукувати та закріпити поруч з кріслом наступні дві пам’ятки.

Правильне встановлення автокрісла

Check2.jpg

Своєчасна і правильна заміна автокрісла

Check1.jpg

А тепер уявімо собі звичайну поїздку з дитиною. Добре якщо дитина любить кататися і в машині спить, тихесенько посапуючи. Однак так буває не завжди, деякі діти дуже не люблять пристібатися і влаштовують справжню істерику при найменшій спробі всадити їх в автокрісло. Як би вчинили саме Ви, якщо дитина протестує їхати в автокріслі? Тут, як і з вибігання на дорогу - правильна відповідь тільки одна. Дитина в машині завжди в автокріслі та завжди пристібнута правильно. І не має бути важливо їхати Вам в інше місто чи  проїхати всього 5, 10, 100 метрів. Якщо дитина не знає, що може бути інакше, то і вимоги з часом припиняться. 

 

Отже, з безпечним перевезенням дитини в автомобілі ми розібрались, однак подорожі це не тільки дістатися з пункту А в пункт Б, це ще й безпечне перебування в іншому місці. В наступній статті ми систематизували про що взагалі варто подумати та пам’ятати, коли Ви відправляєтеся у відпустку.

medichna_dopomoga.jpeg

В статті наводяться 5 основних правил, спрямованих на підвищення рівня безпеки Вашого житла.

Стаття українською мовою.

3-4 хвилини читання

Проте, для більшості з нас подорожі є просто зміною оточення і саме до цих змін ми можемо бути не готовими. Одна справа, коли мова йде про готелі, будинки квартири, адже минулого тижня ми вже навчилися робити попередню оцінку навіть по фото і тим паче за присутності. Однак, коли ми їдемо у відпустку, ми навряд сподіваємось весь час  Так, наприклад, якщо Ви подорожуєте влітку і прямуєте на море чи до водоймищ де плануєте засмагати та активно плавати, то варто додати до аптечки протиопікові засоби, репеленти, і звичайно ж,  не зайвим буде пригадати правила безпеки на воді. А з відео нижче Ви дізнаєтеся про те, якими бувають найпоширеніші помилки при наданні першої допомоги при утопленні.

Відео мовою оригіналу (українська мова)
9 хвилин

Іншими мовами матеріал не доступний

Інформація про спікера

 Поїздки ж в гори найчастіше асоціюються з екстремальним відпочинком хайкінг, трекінг, альпінізм, сноубординг, катання на лижах, тощо. В такому випадку корисним буде подумати про найпоширеніші травми в горах і різноманітні засоби індивідуального захисту (шоломи, gps-трекери, рації тощо). Доречним буде поповнити аптечку засобами від запалення та болю в м’язах та суглобах, гнучкими шинами, термоковдрою та іншим. В статті нижче Ви знайдете інформацію щодо основ надання медичної допомоги в горах.

will-swann-pP8J8FshlLg-unsplash.jpg

Первая помощь в горах

В статті розкриваються основні елементи та наводиться найкраща послідовність дій для найефективнішого надання домедичної допомоги в горах. 

9-10 хвилин читання.

(матеріал лише російською мовою)

Більш детально про те, як реальність відрізняється від уяви та кінофільмів, якими можуть бути травми та як ефективно діяти, надаючи відповідну першу допомогу - описано в статті нижче.

17 первая поощь в горх.jpg

В статті наводяться рекомендації щодо надання першої допомоги при найпоширеніших травмах в горах. Наводяться чіткі алгоритми як для допомоги третім особам, так і собі.

13-15 хвилин читання.

(матеріал лише російською мовою)

Також більшість виробників спорядження розміщують різноманітну корисну інформацію на своїй продукції, а іноді й продають спеціально розроблені шаблони для індивідуального використання. 

 

Так, наприклад, нижче на картинці зображені знаки, котрі допоможуть подати правильні сигнали рятувальному гелікоптеру. Так права позиція нагадує літеру Y і значить, що допомога необхідна, а ліве положення тіл схоже на літеру N і свідчить, що все гаразд.

ВАЖЛИВО! При подачі сигналів треба лежати спокійно і рухатися якомога менше. 

unnamed_edited.jpg

Для того, щоб систематизувати отриману інформацію та перевести її в практичні навички  ми пропонуємо Вам переходити до наших завдань. Також ми будемо раді відповісти на всі Ваші запитання протягом нашої щотижневої відеоконференції.

bottom of page