top of page
cdc-_XLJy3h77cw-unsplash%20(1)_edited.jp

Кризові центри

"Будь-яка криза - це нові можливості"

Людина найбільше потребує піклування про неї та турботи в часи невизначеності. Надзвичайні ситуації якнайкраще демонструють наші пріоритети, принципи та ставлення до оточуючих в цілому. Як і люди компанії  теж переживають кризи та це найкращий час продемонструвати їх цінності. Ефективна турбота про співробітників та клієнтів стає базисом для успішного виходу компанії з кризи, а іноді призводить навіть до зростання. 

 

Наша команда, в залежності від Ваших можливостей та потреб, розробить ефективні інструменти з ризик-менеджменту та антикризового менеджменту. Навчимо створювати кризові центри, прописувати ролі, розділяти відповідальності, впроваджувати ефективні стратегії виходу з кризи, обирати найкращі шляхи зовнішньої та внутрішньої комунікації. Керуючись отриманою інформацією ми розробляємо індивідуальні сценарії кризових ситуацій, як от: банкрутство, поглинання чи злиття, судові позови, нещасні випадки на роботі, домагання, протести, чутки, стихійні лиха, кібератаки, терористичні атаки, насильство та багато іншого. 

 

Саме правильна та вчасна реакція в екстрених, але передбачуваних ситуаціях дає змогу приймати ефективні рішення та мінімізувати наслідки таких ситуацій. Створюючи кризові центри ми не тільки допомагаємо компанії підтримувати свою репутацію, а й ділимося знаннями, уміннями, навичками та досвідом, котрі співробітники можуть використовувати в буденному житті. 

bottom of page