top of page
Навчальні програми

Навчальні програми

"Якщо Ви вважаєте, що навчання коштує дорого, спробуйте дізнатись скільки коштує неосвіченість" 

У випадку, коли мова йде про безпеку життя та здоров'я обізнаність впливає на долі людей. Регулярне поновлення знань, перевірки приміщень,  актуальні упереджувальні заходи створюють сприятливе середовище для життя, розвитку та продуктивної роботи як дорослих, так і дітей.  

Наші фахівці діляться своїми знаннями, уміннями та досвідом щодо найрізноманітніших тем. На базі курсів для вагітних, пологового будинку та приватної педіатрії ми проводимо безкоштовні лекції з Дитячої безпеки. А громадські навчальні курси та онлайн програми створені задля підвищення культури безпеки в цілому. 

Для підприємств та компаній ми пропонуємо індивідуально розроблені навчальні програми, котрі відповідають їхнім потребам, вимогам та побажанням, а найголовніше базуються на найкращих світових практиках та корелюються відповідно до українських реалій. По закінченні навчання співробітники самостійно проводять інспекції приміщень, ідентифікують загрози та шляхи їхньої мінімізації, актуалізують системи обліку та контролю ризиків і загроз тощо.

bottom of page